Úvod » O nás » Burzy » Jarno-letná burza 2018

Jarno-letná burza 2018 s Dupajdou

Minulý týždeň (5. – 8. marca 2018) materské centrum Dupajda v spolupráci s OÚ Nižná zorganizovalo už piatu burzu v Rotunde, tentoraz jarno-letnú. Zúčastnilo sa jej spolu 56 predajcov a celkovo sa predalo 187 kusov vecí (oblečenie, hračky, športové potreby, potreby pre bábätká) v celkovej hodnote 558, 50 Eur. Dupajda takto získala 55,85 Eur, ktoré využijeme na pokrytie nákladov na ďalšie naše akcie ako Míľa pre mamu, Vítanie jari či Dupajdiacke obývačky a v neposlednom rade na nákup pomôcok na jednotlivé aktivity v materskom centre. Oblečenie a hračky, ktoré zostali v zóne Darujem, sme zbalili a pošleme na miesta, kde ich potrebujú.

Napriek tomu, že plagáty aj bližšie informácie sme zverejnili len týždeň pred začiatkom burzy, sme spokojné s jej priebehom. Spätná väzba od mamičiek bola pozitívna, páči sa im náš systém aj spôsob predaja. Od jednej sme dostali bonboniéru a poďakovanie za organizáciu burzy. To nás nesmierne potešilo a dodalo veľa pozitívnej energie. Veľmi žiadané bolo oblečenie pre staršie deti - školákov a aj športové potreby pre ne, ktorého bolo málo. Mamičky tiež navrhujú oblečenie triediť podľa veľkosti alebo aspoň na chlapčenské a dievčenské. Taktiež treba viac využívať facebook, ktorý by mohol poslúžiť aj na prieskum, o čo konkrétne je záujem, aby sa aj predajcovia vedeli pripraviť. V MC Dupajda budeme nad všetkými pripomienkami uvažovať a pokúsime sa tieto nápady zrealizovať. Jesennú burzu budeme mať už tradične v Rotunde od 15. – 18. októbra 2018. Obecný úrad nám opäť vyšiel v ústrety a prepožičia nám všetkým priestor na ďalšie nákupy a predaj potrebných vecí za bazárové ceny. Veríme, že si opäť mamičky i ostatný obyvatelia Nižnej či susedných dedín a miest nájdu čas a prinesú zaujímavý tovar aby ponuka burzy bola atraktívna. Sledujte náš Facebook a webku pre viac informácií.

Burzu sme ukončili 8. marca, takže Medzinárodný deň žien sme oslávili prácou, ktorá nám dodáva nadšenie pre spoločné a prospešné akcie pre nás ženy – matky a rodiny. Všetky aktivity materského centra Dupajda sú založené na tejto spolupatričnosti a bez bezplatnej pomoci dobrovoľníčok, ktoré pokryjú čas predaja, rozvešajú plagáty a prídu v stredu večer pobaliť nepredané veci a pripraviť peniažky za predané kusy je neoceniteľná. Preto sa chcem poďakovať predovšetkým mamičkám, ktoré si našli čas a pridali ruku k dielu, menovite: Mirke Melkovej, Mirke Bandíkovej okrem iného aj za opatrovanie detí, Hanke Saganovej, Janke Žuffovej, Janke Veselej, Evke Jandurovej, Evke Šurinovej, Katke Buckovej, Monike Lonekovej, Miške Beblavej, Janke Tuhej a Maťke Pápežovej za pomoc spoza počítača a nakoniec aj pracovníkom z Obecného úradu. ĎAKUJEME za váš čas a pomoc !!! Tak isto ďakujeme predajcom za zapojenie sa a bezproblémovú spoluprácu. Tešíme sa na ďalšie príležitosti na spoločné stretnutia v Dupajde aj mimo nej. Prehľad pravidelných aktivít si nájdete na www.dupajda.sk.

IMG_3589 IMG_3591 IMG_3600 IMG_3753 IMG_E3585 IMG_E3587 IMG_E3590 IMG_E3593 IMG_E3595 flickr lightbox galleryby VisualLightBox.com v6.1