Galéria >> Divadielko Tri prasiatka 10.10.2014

Divadielko Tri prasiatka 10.10.2014

Medzinárodný týždeň materských centier
Únia materských centier na Slovensku  ako člen medzinárodnej siete MINE, ktorá združuje materské centrá mnohých krajín sveta sa už po 5-ty rok vždy 10. októbra zapája do organizovania medzinárodnej akcie pod názvom   Medzinárodný deň materských centier (MDMC).    Keďže materské a rodinné centrá navštevujú denne stovky rodín s deťmi,   pre centrá je prirodzené rozprávkové prostredie. Práve kvôli tomu sme si na Slovensku zvolili ústrednú tému MDMC: „Z rozprávky do rozprávky“, lebo rozprávky majú v sebe krásu, jednoduchosť, ale aj poučnosť pre malých aj tých skôr narodených. 

Materské centrum Dupajda sa k celoslovenskej oslave pridalo rozprávkou „O troch prasiatkach“. Nacvičili si ju mamičky z nášho centra. Kulisy a všetko potrebné sme pripravili za pomoci našich manželov a šikovných mamín. Celé podujatie bolo čisto dobrovoľnícke. Divadelné predstavenie bola naša prvotina, vďaka nej prišlo do materského centra takmer 60 divákov. Po divadielku sme pre malých aj veľkých pripravili občerstvenie a tvorivé dielničky, počas ktorých si deti pripravovali vlastné bábky. Ďakujeme všetkým herečkám, kulisárom, kuchárkam, za kus roboty. Divákom, že prišli a vytvorili skvelú nezabudnuteľnú atmosféru. Už teraz sa všetci tešíme na nové zimné predstavenie.

dicaci3 divaci divaci2 divaci4 herecka1 herecka2 herecky mamicky herecky mamicky1 herecky mamicky2 hraju_maminy hrame ku kulisy1 kulisy4 kulisy5 kulisy6 kulisy7 kulisy8 kulisy9 mam a syn mama a dcera maskrty MDMC prasiatka 1 prasiatka obcerstvenie prasiatka publikum 2 publikum1 publikum3 rozpravac scena1 spievanky spievanky1 tatka tri prasiatka divadielko tri prasiatka scena ucastnik unnamed zaverecny potlesk flickr lightbox galleryby VisualLightBox.com v6.1