Úvod » O nás » Burzy » Jesenná burza 2017

Jesenná burza 2017 s Dupajdou

Minulý týždeň Dupajda v spolupráci s OÚ Nižná zorganizovala už štvrtú tradičnú Jesennú burzu v Rotunde. Zúčastnilo sa jej 76 predajcov a celkovo sa predalo okolo 240 kusov vecí (oblečenie, hračky, športové potreby, potreby pre bábätká) v celkovej hodnote 977, 76 Eur. Dupajda takto získala 97, 76 Eur, ktoré využijeme na nákup materiálu na nový nábytok na mieru aby hračky a pomôcky na jednotlivé aktivity v materskom centre boli prehľadne uložené. Oblečenie a hračky, ktoré zostali v zóne Darujem, sme zbalili a pošleme ich do Bosny do MC Plameň, Zavidovici. Ešte by sme chceli pre ľudí z tohto materského centra zbierku potravín, ale o tom vám napíšeme inokedy. Viac o MC plameň

Spätná väzba od mamičiek bola pozitívna, páči sa im náš systém aj spôsob predaja. Boli väčšinou spokojné a vďačné. Veľmi žiadané bolo oblečenie pre staršie deti a aj športové potreby pre ne, ktorého bolo ale pomenej. Preto si mamičky pýtajú takúto burzu v rovnakom formáte aj na jar, niekedy v marci. Obecný úrad nám opäť vyšiel v ústrety a máme už zajednané priestory rotundy na Jarnú burzu od pondelka 5. marca do štvrtku 8. marca 2018. Veríme, že v rámci jarného upratovania mamičky riadne vytriedia svoje i detské oblečenie a iné potreby, aby sa mohli zúčastniť burzy a potešiť kupujúcich perfektným jarno – letným tovarom. Sledujte náš Facebook a webku pre viac info.

Táto akcia si vyžaduje bezplatnú pomoc dobrovoľníčok, ktoré pokryjú čas predaja. Preto sa chcem poďakovať predovšetkým Janke Remiázovej, Janke Žuffovej, Helke Stančekovej, Ivke Koňuchovej, Monike Lonekovej, Maťke Nákačkovej, Hanke Saganovej, Zuzke Palkovej, Miške Beblavej a nesmiem zabudnúť na Mirku Bandíkovú. ĎAKUJEME za váš čas a pomoc !!! Tak isto ďakujeme predajcom za zapojenie sa a bezproblémovú spoluprácu. Tešíme sa na ďalšie príležitosti na spoločné stretnutia v Dupajde aj mimo nej. Prehľad pravidelných aktivít si nájdete na www.dupajda.sk.

Vaše Dupajdiačky

IMG_E3116 IMG_E3105 IMG_E3111 IMG_E3113 IMG_E3114 IMG_E3115 flickr lightbox galleryby VisualLightBox.com v6.1